Access Bars®

Věděli jste, že na hlavě se nachází 32 bodů, které při jemném dotyku rychle a snadno uvolní zablokovanou energii, naše omezující přesvědčení či dokonce nemoci?

„Účelem Access je vytvořit jinou realitu.”

Co je to Access Bars® a jak funguje?

Metoda Access Bars je registrovaná metoda, která vznikla v roce 1990 v USA a od té doby pomohla již tisícům lidí na celém světě změnit jejich životy.

Během ošetření se terapeut dotýká 32 bodů na hlavě, a tímto jemným dotykem uvolňuje zablokovanou energii. Každý z těchto bodů ovlivňuje jinou oblast života jakou jsou například peníze, kreativita, vztahy, kontrola, věk. Vy si jen užíváte relax a úlevu na lehátku a necháváte se hýčkat. Vaše podvědomí pracuje za vás. Jen si lehnete a tělo přesně ví, kde, v jaké oblasti má pro vás pracovat. 

Odblokování energie se spouští okamžitě, je citelné již během ošetření. Po ošetření cítíte úlevu po fyzické stránce, ale i té duševní. Tenhle průvan v hlavě doporučuji!! Je vysoce návykový :))

Access je sada nástrojů a procesů, které jsou navrženy tak, aby každému otevřely více vědomí. “Vědomí je schopnost být přítomen v každém okamžiku života bez hodnocení sebe sama nebo někoho jiného. Je to schopnost přijmout vše, nic neodmítat a vytvořit v životě vše, po čem toužíte a mnohem více než si i dokážete představit.” 

Proč si myslím, že je skvělé si Access Bars® dopřát?

Tyto body na hlavě shromažďují všechny naše myšlenky, přesvědčení, obavy, emoce a postoje, které si během života vytváříme, ukládáme do svých těl a o kterých si myslíme, že jsou pravdivé. Při terapii se správnou kombinací bodů rozproudí jejich energie. Mozkové vlny během terapie se zpomalí, což umožní přístup k vzorců chování a systémům přesvědčení a postojů, které jsme používali již od dětství. Začneme být více přítomni ve svém životě. Tato metoda tyto nánosy vymazává jako když zmáčknete delete na počítači. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor. Změní se váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám, a i vy se stáváte jinými. Je jen na Vás, jakou změnu si dovolíte.

Ošetření je vhodné a bezpečné pro všechny věkové kategorie – pro děti, dospívající, pro dospělé, seniory i pro těhotné. Těhotným navíc pomáhá ke snazšímu, pohodovějšímu a rychlejšímu porodu (právě tím, že se dokonale uvolní).

S čím vám může Access Bars® pomoci?

 • Může přispět ke snazšímu, rychlejšímu a pohodovějšímu porodu díky dokonalému uvolnění
 • Uvolní stres a napětí
 • Může pomoci od bolesti různých částí těla
 • Ulevit při obtížích jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy
 • Nastartovat samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech
 • Odbourat únavu a vyčerpanost, nedostatek životní energie
 • Příznivě ovlivnit psychické potíže jako jsou deprese, úzkosti, strachy, fóbie
 • Zklidnit hyperaktivitu u dětí
 • Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni
 • Vhodná pro ADHD osoby a lidi trpící Alzheimerem
 • a mnoho dalšího.

Jak dlouho trvá účinek Bars® masáže?

Pokud absolvujete sezení Access Bars®, vaše energetické dráhy pokračují v uvolňování zablokované energie napořád, výsledek je tedy trvalý. Ovšem opakované sezení je daleko účinnější.

„Vše v životě ke mně přichází s radostí, lehkostí a slávou.”

Kolik to stojí?

Ošetření Access Bars® – 1300 Kč/90 min

Balíček 3 ošetření – 3500 Kč

Cestovné si účtuji 12 Kč/km (vztahuje se ke všem službám).

Klientky, které byly nebo jsou v mé péči, mají 10% slevu.

Moje zkušenost:

A proč jsem vůbec s Barsy začala? Důvod je jednoduchý. Zavolaly si mě. A rovnou přes půl republiky. Nic jsem o nich nevěděla, ani jsem nemela touhu si zjišťovat (a ani mě nenapadlo se certifikovat v praktika), jednoduše jsem cítila, že tam mám být. A tak jsem jela. Za Míšou. A byl to OBROVSKÝ zážitek. Nejen, že jsem po barsech odcházela vysmátá na celé okolí (možná si někdo říkal, na čem ta holka jede xD no na barsech přece..), byla plná lehkosti, radosti a cítila jsem, že VŠECHNO je možné. Barsy se projevily i na fyzické úrovni – nějakou dobu mi “lupala” čelist při zývání. Tohle po barsech odeznělo. Ano, i takový efekt mohou barsy mít. Jakmile jsem zažila toto a mnohem mnohem více, přišel impulz k tomu stát se certifikovaným praktikem, abych tuto úlevu mohla poskytovat i mým klientkám a vlastně všem, koho to láká a chce ve svém životě něco změnit.

A tak láká-li vás udělat ve svém životě shift, napište si o termín.