Cítíš se být osamocená, nepřijatá? 

Chybí Ti podpora?

Toužíš po změně?

Zvu Tě na ženský kruh pořádaný v Praze 11. 2. 2022

Pro koho je kruh určen?

 • Hledáš bezpečný hojivý prostor, kde bys mohla sdílet do hloubky bez odsouzení, a přesto být sama sebou?
 • Hledáš zázemí, které tě vyživí, kam se budeš ráda navracet, ať už pro pocit bezpečí, nalezení vnitřního klidu, a kde se necháš unášet na vlnách harmonie?
 • Hledáš spřízněnou duši? 
 • Ráda bys zakusila šamanské a jiné techniky?
 • Ráda by ses účastnila transformačních rituálů?
 • Chceš se napojit na svůj střed, na svůj zdroj?
 • Chceš se naučit promlouvat se svým lůnem?
 • Chceš si odnést nějaké tipy a triky na bolestivou menstruaci?
 • Chceš do sebe nasát jemnost a ženskost namísto tlaku a strachu?
 • Chceš se zbavit pocitu, že jsi na všechno sama, že ti nikdo nerozumí, že jsi divná..?
 • Toužíš po laskavosti a podpoře?

Tohle by pro Tebe mohl být ten správný reSTART.

Přesto máš obavy, že:

 • To není pro tebe?
 • To není prostředí, kde bys chtěla sdílet své niternosti a zranitelnost, kde by ses chtěla otevřít?
 • Nezapadneš?

Tak Tě chci ujistit, že tento prostor byl vytvořen právě PRO TEBE a bude zde panovat NAPROSTÁ DŮVĚRA a BEZPEČÍ. Tvořila jsem si v hlavě podobná přesvědčení a mýty. A až jsem je ze svého života vyškrtla, začaly mi do života chodit podobně naladěné duše a začala jsem poznávat prostory, kde jsem se cítila jako DOMA. Chceš to zažívat i TY?

Pak se neváhej na tento ženský kruh přihlásit. Sama si vyzkoušíš, jakou obrovskou sílu a čarovnou energii ti kruh přinese. Stane se pro Tebe studnicí, kam se budeš chtít přijít napít v případě, že znovu sejdeš z cesty nebo se budeš chtít jen napojit na duše, které již tak dobře znáš.

Něco o mně

Vše začalo před cca 8 lety, kdy mě na rande pozvaly cysty na vaječnících. Přišly na základě emoční bolesti, kterou jsem prožila, a která mi dala pořádně zabrat. V tom období se mi zhroutil celý svět..

Většinu života jsem “trpěla” pocitem samoty a odmítnutí. Ať už v raném věku ve školce nebo později na základní škole, kde vše vyústilo do šikany. Na gymplu jsem se naopak stala oblíbená a to se mi líbilo. Toto naplnění jsem hledala kdekoli jinde, jen ne uvnitř sebe. Potkala jsem přítele, který měl snad na chlup stejné dětství jako já. A hele, soulmate, říkala jsem si. Konečně jsem našla pochopení. Konečně jsem našla LÁSKU, která mi tak dlouho chyběla. Konečně jsem našla porozumění, pochopení, pocit bezpečí. A tato mlha se se mnou táhla dobrých 10 let. Než jsem si uvědomila v jak hluboké lži žiji. V jakém toxickém vztahu žiji.

V roce 2012 jsem vystřízlivěla, když jsem vyrazila na jógový pobyt v Orlických horách s úplně cizími lidmi. Na tento pobyt vzpomínám dodnes. Nejen, že mi dal mnoho uvědomění, přátelství, kompletně mi změnil vnímání života, ale především tady započala má cesta sebepoznávání. O 2 roky později mi do života vstoupily již zmíněné cysty, které se mi později podařilo svépomocí vyléčit. Každopádně, jak tomu tak bývá, ta největší bolest v životě nás paradoxně zvedne zpátky na nohy.

A tak započal můj příběh. Příběh, kdy jsem začala odkrývat tajemna Ženství. Jeho magii. A začala jsem objevovat. Sebe. Sebehodnotu, sebelásku, pravou sexualitu, vědomé ženství, začala jsem zkoumat své tělo skrze vjemy, skrze naši vzájemnou komunikaci s yoni. Začala jsem více do hloubky zkoumat stravu. Co mému tělu prospívá a co mu nevyhovuje. Naučila se poprvé v životě říkat ne, a udělala si úklid ve vztazích. Přátelských, i těch rodinných..

Více z mého příběhu se dozvíš ve videu výše.

KDY: 11. 2. 2022, 19:00-20:30

KDE: Praha (konkrétní místo Ti zašlu po registraci)

CENA: 350 Kč

Chceš být součástí kruhu? Vyplň formulář níže.

[forminator_form id="33"]

Kontakt: