Co o mně říkají moje klientky?

„Moničin kurz hypnoporodu mě zastihl ke konci těhotenství, v 36. týdnu. Bylo to nečekané překvapení formou dárku pro mě. Ikdyž jsme kurz absolvovala ke konci těhotenství a bála se zdá jej vůbec stihnu, byl pro mě nesmírně přínosný. Monika měla online kurz skvěle přípravný, videa, obrázky, i názorné pomůcky. Její vizualice mě dostaly hluboko k sobě. Vizualizace byli vůbec nejsilnější část kurzu. Poslední vyzualizace byla představa vlastního porodu. Bylo to tak silné, tak krásné, že jsem měla úsměv na tváři a slzu v oku. O to krásnější byla realita, kdy jsem za necelých 24 hodin po této vizualizaci stejně krásně porodila syna. 💙 Monice děkuji a kurz doporučuji všem ženám, které jsou těhotné.🤰💞“
Renča Jelínková Brišáková
„Nechala jsem si zpracovat placentu a koktejl a musím říct že jsem měla hodně energie po celou dobu kdy jsem kapsle užívala, s paní byla výborná domluva, profesionální přístup a se vším mi poradila.”
Petra Hekele
„Nechala jsem si zpracovat placentu na kapsle. Musím říci, že porodní poranění se hojily velmi dobře a celkově jsem měla dostatek energie. Oceňuji i milý a vstřícný přístup. Můžu jedině doporučit :-).“
Lenka Jemelková
„Moc doporučuji a děkuji za cenné informace a rady! Díky paní Vymětalíkové a kurzu hypnoporodu jsem byla připravena na krásný, přirozený porod! Děkuj!”
Lenka Vigneron
„Perfektní doprovod k porodu. Skvělá pomoc s přípravou na porod. Empatická a laskavá povaha. Díky tomu byl cely porod jednodušší a rychlý. Doporučuji zpracování placenty! Perfektní doplněk po porodu. Hojivé účinky a příval energie, který po prvním porodu chyběl. Doporučuji!!”
Klára Kočendová
„Slečna Monika je moc milá a sympatická. Už při informativním, seznamovacím videohovoru mi bylo hned jasné, že si budeme rozumět. Proto jsem si u ní objednala zpracování placenty, a to klasické kapsle a tinkturu. Dále jsme se domluvily, že od 38. tt začneme s bylinnými napářkami. Po první návštěvě a první bylinné napářce se mi do druhého dne rozjel spontánní porod. Jediné z čeho jsem byla zklamaná, bylo že jsem si nemohla užít další masáž, napářku a přítomnost Moniky. 😊 S účinkem kapslí jsem také spokojená, málokdy bývám unavená a hned po prvním týdnu užívání se mi ustálily hormonální výkyvy emocí. Po porodu jsme zůstaly nadále v kontaktu. Ráda se k ní a jejím službám při dalším těhotenství znovu vrátím!”
Eliška Tomanová
„Já Vám také ještě jednou moc děkuji za Váš veškerý čas a péči, kterou jste mi věnovala v celém období.. jsem moc ráda, že jsem oslovila zrovna Vás a mohly navázat kontakt 💚. Jak už jsem Vám říkala osobně, jste úžasně empatická žena, která je jistě na správném místě v práci se ženami. Moc si Vás chválím a určitě doporučím dál.. Se zpracováním placenty jsem maximálně spokojená. Je to krásný dárek pro mě i pro Bohdanku, který už nám zůstane. Ať se Vám daří a přeji spoustu dalších spokojených žen!!! :-)😘 Opatrujte se!!.”
Lenka Bránková
„Paní Monika je laskavá a úžasně empatická žena. S celkovou péčí duly jsem byla maximálně spokojená a své nastávající mateřství jsem si dokonale užívala. Se vším ochotně poradila a mé tělo krásně opečovala, což mi pomohlo k mému krásnému porodu první dcery. Věnuje se také zpracování placenty, osobně jsem si u ní objednala kapsle a tinkturu. Je vidět, že Monička dělá svoji práci 💜. Mohu ji vřele doporučit 💚.”
Lenka Bránková
„Monča mi zpracovala placentu a s výrobkami jsem maximálně spokojena🙏 nechala jsem si udělat měsíc, tinkturu a kosmetiku - za mě luxus. Doporučuji🙏🫶🏻.”
Kateřina Kowalczuk