Co o mně říkají moje klientky?

„Moničin kurz hypnoporodu mě zastihl ke konci těhotenství, v 36. týdnu. Bylo to nečekané překvapení formou dárku pro mě. Ikdyž jsme kurz absolvovala ke konci těhotenství a bála se zdá jej vůbec stihnu, byl pro mě nesmírně přínosný. Monika měla online kurz skvěle přípravný, videa, obrázky, i názorné pomůcky. Její vizualice mě dostaly hluboko k sobě. Vizualizace byli vůbec nejsilnější část kurzu. Poslední vyzualizace byla představa vlastního porodu. Bylo to tak silné, tak krásné, že jsem měla úsměv na tváři a slzu v oku. O to krásnější byla realita, kdy jsem za necelých 24 hodin po této vizualizaci stejně krásně porodila syna. 💙 Monice děkuji a kurz doporučuji všem ženám, které jsou těhotné.🤰💞“
Renča Jelínková Brišáková
„Nechala jsem si zpracovat placentu a koktejl a musím říct že jsem měla hodně energie po celou dobu kdy jsem kapsle užívala, s paní byla výborná domluva, profesionální přístup a se vším mi poradila.”
Petra Hekele
„Nechala jsem si zpracovat placentu na kapsle. Musím říci, že porodní poranění se hojily velmi dobře a celkově jsem měla dostatek energie. Oceňuji i milý a vstřícný přístup. Můžu jedině doporučit :-).“
Lenka Jemelková
„Moc doporučuji a děkuji za cenné informace a rady! Díky paní Vymětalíkové a kurzu hypnoporodu jsem byla připravena na krásný, přirozený porod! Děkuj!”
Lenka Vigneron
„Perfektní doprovod k porodu. Skvělá pomoc s přípravou na porod. Empatická a laskavá povaha. Díky tomu byl cely porod jednodušší a rychlý. Doporučuji zpracování placenty! Perfektní doplněk po porodu. Hojivé účinky a příval energie, který po prvním porodu chyběl. Doporučuji!!”
Klára Kočendová
„Slečna Monika je moc milá a sympatická. Už při informativním, seznamovacím videohovoru mi bylo hned jasné, že si budeme rozumět. Proto jsem si u ní objednala zpracování placenty, a to klasické kapsle a tinkturu. Dále jsme se domluvily, že od 38. tt začneme s bylinnými napářkami. Po první návštěvě a první bylinné napářce se mi do druhého dne rozjel spontánní porod. Jediné z čeho jsem byla zklamaná, bylo že jsem si nemohla užít další masáž, napářku a přítomnost Moniky. 😊 S účinkem kapslí jsem také spokojená, málokdy bývám unavená a hned po prvním týdnu užívání se mi ustálily hormonální výkyvy emocí. Po porodu jsme zůstaly nadále v kontaktu. Ráda se k ní a jejím službám při dalším těhotenství znovu vrátím!”
Eliška Tomanová
„Monča je milá, citlivá, empatická žena, která se rozhodla zvolit si jinou životní cestu i když má vystudovaný obor, který by do jejího života například přinesl finanční jistotu, ale ne naplnění. A takové osoby mám ráda, kdo se nebojí a nejde jen s davem. Vždy si vyslechla můj názor, řekla svůj, ale vždy mé rozhodnutí podpořila. Zajímá se o bylinky, zdravou stravu a duchovno. Partner ze začátku nebyl nadšen, přišlo mu to zbytečné, ale v konečném důsledku byl rád, že tam s námi byla a doprovázela ho i mě při různých situacích, které nastaly během porodu...”
Monika Rullová
„Nejen, že mohu Monču doporučit všema deseti, ale opravdu doporučuji - nechte si zpracovat placentu .. je to obří pomoc pro tělo po porodu 🙏 Zvolila jsem kapsle a koktejl a cítím se vážně skvěle i s nedostatkem spánku ❤️ spolupráce s Mončou byla naprosto bez problému, je opravdu velmi ochotná a hlavně milá duše 😘.”
Denisa Kantová
„Já Vám také ještě jednou moc děkuji za Váš veškerý čas a péči, kterou jste mi věnovala v celém období.. jsem moc ráda, že jsem oslovila zrovna Vás a mohly navázat kontakt 💚. Jak už jsem Vám říkala osobně, jste úžasně empatická žena, která je jistě na správném místě v práci se ženami. Moc si Vás chválím a určitě doporučím dál.. Se zpracováním placenty jsem maximálně spokojená. Je to krásný dárek pro mě i pro Bohdanku, který už nám zůstane. Ať se Vám daří a přeji spoustu dalších spokojených žen!!! :-)😘 Opatrujte se!!.”
Lenka Bránková
„Paní Monika je laskavá a úžasně empatická žena. S celkovou péčí duly jsem byla maximálně spokojená a své nastávající mateřství jsem si dokonale užívala. Se vším ochotně poradila a mé tělo krásně opečovala, což mi pomohlo k mému krásnému porodu první dcery. Věnuje se také zpracování placenty, osobně jsem si u ní objednala kapsle a tinkturu. Je vidět, že Monička dělá svoji práci 💜. Mohu ji vřele doporučit 💚.”
Lenka Bránková
„Monča mi zpracovala placentu a s výrobkami jsem maximálně spokojena🙏 nechala jsem si udělat měsíc, tinkturu a kosmetiku - za mě luxus. Doporučuji🙏🫶🏻.”
Kateřina Kowalczuk
„Monču jsem si vybrala jako dulu k svému druhému porodu a byla úžasná, svěřily jsme se do její péče a můžu ji jen doporučit!! Tentokrát jsem chtěla mít podporu, péči a empatii ženy, která mě provede porodem a pomůže s čímkoliv bude potřeba. A moje očekávání Monča naplnila. Je velmi empatická, vřelá, klidná a podporující. Napářka, kterou mi připravila byla skvělá a půjčila mi rebozo na podporu bříška, bez něho jsem se ke konci nehla. Před i po porodu mě úžasně opečovala (masáž, rebozo) a to si myslím zaslouží každá žena/maminka. S její pomocí jsem získala k porodu mnohem větší sebevědomí a byl to ten nejúžasnější zážitek zrození miminka. Ještě jednou děkuju Moni❤️❤️.”
Iva Kučerová
„Pokud bych Access Bars mohla nazvat masáží, nebo spíš terapií, tak to bylo pro mě nejen relaxační, ale při působení na určité body se mi krásně uvolnilo dýchání a já pocítila větší přísun kyslíku do těla, což bylo pro mě přínosem. 🙏😇🍀💖🤗.”
Ilona